Lajme
  4 mins ago

  Qeveria merr vendim për rritjen e pensioneve

  Qeveria e Kosovës ka miratuar sot nëntë vendime. Në mbledhjen e Qeverisë të mbajtur është…
  Lajme
  2 hours ago

  Braho tjetër deklaratë bombë: Berisha donte viktima më 8 janar, përveç Alibeajt ishte planifikuar vrasja e Bardhit, Salianjit dhe 2 deputetëve të tjerë

  Ish-deputeti i PS, Spartak Braho ka vijuar t’i qëndrojë deklaratës se protesta e ish-kryeministrit Sali…
  Lajme
  2 hours ago

  Basha shpartallon “Foltoren”, përjashton Berishën nga PD me 8 mbështetës të tij dhe pezullon 19 të tjerë, nga Noka, te Vokshi e Spaho, ja emrat

  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka përjashtuar nga PD-ja ish-kryeministrin Sali Berisha, duke i…
  Lajme
  2 hours ago

  Frrok Çupi parashikon zhvillime që do të ‘shkundin’ politikën në Shqipëri, tregon çfarë do ndodhë me Sali Berishën dhe plas deklaratën e fortë

  Analisti Frrok Çupi ka komentuar situatën në partinë demokratike, pas protestës së dhunshme të thirrur…
  Lajme
  2 hours ago

  Situata e tensionuar në PD, Lulzim Basha bën lëvizjen e radhës, zbardhet çfarë do të ndodhë sot në orën 16:00

  Situata në Partinë Demokratike është tepër e tensionuar për shkak të zhvillimeve të fundit. Mësohet…
  Horoskopi
  3 hours ago

  Horoskopi ditor, e mërkurë 12 janar 2022

  Dashi Jeta ne çift do jete përgjithësisht e qëndrueshme sot. Asnjë planet nuk do ndikoje…
  Roze
  13 hours ago

  Macja e myftiut Muamer Zukorliq vazhdon të qëndrojë te varri i pronarit të saj, edhe dy muaj pas vdekjes së tij

  Historia e maces që ishte mbi varrin e tij për disa ditë pas vdekjes së…
  Roze
  13 hours ago

  “Doja të vetëvritesha, të gjuhesha nga kati i tretë”, Arjola Demiri prek të gjithë me rrëfimin e jetës së saj

  Arjola Demiri ka qenë banorja e cila ka realizuar linjën e jetës këtë javë në…
   Lajme
   4 mins ago

   Qeveria merr vendim për rritjen e pensioneve

   Qeveria e Kosovës ka miratuar sot nëntë vendime. Në mbledhjen e Qeverisë të mbajtur është miratuar edhe një vendim i…
   Lajme
   2 hours ago

   “Unë di më shumë se ty”/ Nuk përmbahet Blendi Fevziu, i kthehet keq Gjatës dhe ia plas të gjitha ‘një për një’: Kush i futi armët? Bëj ndonjëherë budallain që mos t’ju nxjerr juve…(REPLIKAT)

   Mbrëmjen e  djeshme sh-anëtari i Kryesisë së PD-së, Çlirim Gjata dhe gazetari Blendi Fevziu kanë debatuar rreth protestës në Partinë…
   Lajme
   2 hours ago

   Braho tjetër deklaratë bombë: Berisha donte viktima më 8 janar, përveç Alibeajt ishte planifikuar vrasja e Bardhit, Salianjit dhe 2 deputetëve të tjerë

   Ish-deputeti i PS, Spartak Braho ka vijuar t’i qëndrojë deklaratës se protesta e ish-kryeministrit Sali Berisha do të kishte viktima.…
   Lajme
   2 hours ago

   “Një deputet u mor në mbrojtje nga Garda”, PD raport orë pas ore ambasadorëve dhe KE për protestën e 8 janarit: Berisha sulmoi brutalisht selinë (E PLOTË)

   Partia Demokratike ka hartuar një raport të detajuar në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri Sali…
   Back to top button