HomeRoze25-vjeçari i propozon ‘live’ Lulit të Përputhen 40 (video)

25-vjeçari i propozon ‘live’ Lulit të Përputhen 40 (video)

Tema e natës në D-Night kishte të bënte me tradhëtinë në çift nëse do e falnit apo jo. Mesazhet e panumërta të ardhura në telefon jepnin versionin e tyre për këtë temë delikate, shpesh edhe paragjykuese.

Por, ka edhe nga ata të rinj për të cilët dashuria nuk njeh moshë. I tillë ishte edhe mesazhi i rradhës, i një të riu 25-vjeçar ku i propozon live Lulit.

Dhe mesazhi ishte ky: “Dajana pyete pak Lulin, do të lidheshe me një djalë 25-30 vjeç?”

Luli: Jo, jo, jo të them sikur po gënjej veten…

Dajana: Po pse mi Luli, çfarë të keqe ka? Çfarë kanë gjermanët më shumë se ne? Gjermanët janë nga 50-60 vjeç.

Luli: Gjermanët janë të fohtë, nuk besoj se dinë të bëjnë seks.

Për më shumë ndiqni D-Night nga e hëna në të enjte në RTV Ora prej orës 23:00 për një super show.

Must Read

spot_img