Lajme

46-vjeçarja në Prrenjas i jep fund jetës, vetëvaret në kasolle

Advertisements

Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhëbë fund jetës së saj.

Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj.

Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të ndjerën të ndërmarrë këtë veprim.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button