Lajme
  35 mins ago

  E rëndë! Një grua dhe një burrë gjenden të vetëvarur në Fier

  Dy persona janë gjetur të vetëvarur nga familjarët e tyre, pasi vuanin nga depresioni. Bëhet…
  Lajme
  52 mins ago

  U martuan me një dasmë madhështore, konfirmohet ndarja e çiftit të njohur shqiptar

  Disa ditë më parë, ndjekësit vunë re disa veprime që tregojnë se mes këngëtarit Blero…
  Lajme
  55 mins ago

  Këngëtarja shqiptare habit me kërkesën: Më gjeni një burrë nga Kosova dhe nuk iki më nga këtu

  Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer për lidhjet e saj me Kosovën. Në një intervistë…
  Lajme
  56 mins ago

  Luftar Paja barsoleta me parlamentin: Deputetë qesharakë që shajnë njëri-tjetrin me libër shtëpie

  Luftar Paja është një ndër ikonat e artit shqiptar. Ai na ka dhuruar shumë emocione…
  Horoskopi
  1 hour ago

  Horoskopi ditor, e shtunë 21 maj 2022

  Dashi Lëreni mënjanë humorin e keq të ditëve të kaluara! Tashmë ka ardhur momenti që…
  Lajme
  2 hours ago

  A ke pasur kontakt me ta? 22 vjet pas vrasjes së të babait të saj, Rudina Hajdari flet për herë të parë për familjen Haklaj

  Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende…
  Lajme
  2 hours ago

  Kursi i këmbimit, 21 maj 2022

  Euro ra sot për herë të parë poshtë kufirit të 120 Lekëve, duke shënuar nivelin…
  Lajme
  2 hours ago

  Rezervat botërore të ushqimit në rrezik, paralajmërimi i frikshëm që po frikëson Evropën

  Ofensiva ruse në Ukrainë vazhdon pa pushim, por ka një krizë tjetër që nuk duhet…
  Lajme
  3 hours ago

  Zbardhet mesazhi nga SHBA për Serbinë, ja kërkesa e fortë e Joe Biden për Kosovën

  Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka pranuar një mesazh urimi nga presidenti i SHBA-së, Joe…
  Lajme
  11 hours ago

  Biden mesazh direkt Vucic: Serbia të njohë Kosovën dhe të dënojë Putinin!

  Presidenti Aleksandar Vuçiç ka marrë një mesazh direkt nga presidenti Joseph Biden me rastin e…
   Lajme
   35 mins ago

   E rëndë! Një grua dhe një burrë gjenden të vetëvarur në Fier

   Dy persona janë gjetur të vetëvarur nga familjarët e tyre, pasi vuanin nga depresioni. Bëhet fjalë për një grua 53…
   Lajme
   52 mins ago

   U martuan me një dasmë madhështore, konfirmohet ndarja e çiftit të njohur shqiptar

   Disa ditë më parë, ndjekësit vunë re disa veprime që tregojnë se mes këngëtarit Blero Muharremi dhe modeles Afrona Dika…
   Lajme
   55 mins ago

   Këngëtarja shqiptare habit me kërkesën: Më gjeni një burrë nga Kosova dhe nuk iki më nga këtu

   Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer për lidhjet e saj me Kosovën. Në një intervistë për ATV ajo ka thënë…
   Lajme
   56 mins ago

   Luftar Paja barsoleta me parlamentin: Deputetë qesharakë që shajnë njëri-tjetrin me libër shtëpie

   Luftar Paja është një ndër ikonat e artit shqiptar. Ai na ka dhuruar shumë emocione kryesisht në rolet e tij…
   Back to top button