“A do bije në dashuri me mua që s’kam pasuri?”, moderatorja e sportit: Jo! Pres më lart nga partneri

0
69

Moderatorja e sportit Lei Kraja është shumë aktive në rrjete sociale, me foto dhe postime të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Kësaj here ka menduar të bëjë një mini-intervistë në Instastory me ndjekësit e saj. Një prej tyre e ka pyetur nëse do të binte në dashuri me një djalë si ai që nuk ka pasuri, dhe ajo i është përgjigjur negativisht.

Sipas saj, ajo ka punuar shumë dhe nuk do të bëjë mbrapa, ndaj pret me shumë nga partneri.