HomeRozeAda e “Përputhen” kapet ‘mat’ me reperin e njohur (VIDEO)

Ada e “Përputhen” kapet ‘mat’ me reperin e njohur (VIDEO)

Ada e Perputhen u fol se ka nje lidhje jashte, por sikur te mos mjaftonte kjo ne rrjet po qarkullon nje video e saj me reperin Mato Lale.

Ne fakt video eshte postuar nga Mato, teksa jane se bashku duke darkuar.

Nuk dihet nese mes tyre ka patur dicka apo jane thjesht miq.

Ada eshte bere pjese e sherreve te ndryshme ne Perputhen dhe ne kete menyre ka terhequr vemendjen e te gjitheve.

Must Read

spot_img