ADS
HomeKuriozitetAdoleshentit i mbetet kabllo USB të bllokuar në penis gjatë përpjekjes për...

Adoleshentit i mbetet kabllo USB të bllokuar në penis gjatë përpjekjes për të matur gjatësinë

Këshillë për të gjithë adoleshentët që duan të masin gjatësinë: Ka mënyra të tjera për ta bërë këtë!

Një adoleshenti në Mbretërinë e Bashkuar iu nënshtrua një operacioni urgjent pasi një përpjekje për të matur burrërinë e tij rezultoi në bllokimin e një kabllo USB në uretrën e tij, shkruan lajmi.net.

Thuhet se filloi pasi një djalë 15-vjeçar i paemëruar “u nxit nga kurioziteti seksual” dhe futi një tel USB në uretrën e tij, sipas një studimi të denjë për publikim të publikuar në revistën mjekësore Urology Case Reports.

Eksperimenti seksual nuk shkoi si ai priti kur kablloja u ngec në skrotumin e adoleshentit kurioz. Megjithë përpjekjet për ta nxjerrë vetë, kordoni USB u ngatërrua aq tmerrshëm saqë të dy skajet u lanë të varur nga penisi i tij.

Familja e djalit e transportoi atë në spital pasi ai filloi të urinonte gjak. Pasi përpjekjet fillestare për të hequr tela dështuan, adoleshenti u transferua në spitalin univeristar në Londër për të parë nëse ata mund të nxirrnin shiritin matës brenda penisit.

Sipas raportit, djali i turpëruar kërkoi të fliste me mjekët pa prezencën e nënës së tij, ku ai “rrëfeu” eksperiencën e tij të frikshme.

Fotografimet me rreze X më vonë zbuluan se kishte një nyje vërtetë të pazgjidhshme të telit USB brenda adoleshentit, që nuk la opsion tjetër për kirurgët, veçse të bënin një prerje në rajonin midis organeve gjenitale të tij dhe anusit për ta nxjerrë jashtë.

Ata e tërhoqën fundin e kabllos përmes vrimës, duke e prerë atë nga pjesa tjetër e telit para se të hiqnin copat e mbetura.

Fatmirësisht, djali u shërua pa incidente dhe u lirua nga spitali të nesërmen. Sidoqoftë, atij iu desh t’i nënshtrohej një skanimi vijues dy javë më vonë dhe mbeti në monitorim në të ardhmen. /Lajmi.net/

Must Read