Lajme

Aksident i frikshëm në aksin Fier-Lushnje, makina humb kontrollin dhe bie në kanal

Advertisements

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje. D

rejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Advertisements

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne vendngjarje për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button