Lajme

Aksident i rëndë në vend, furgoni me pasagjerë përplaset me dy makina (PAMJE)

Advertisements

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në vendin e njohur si Kthesa e Murrashit.

Mësohet se një furgon me targa zvicerane është përplasur me dy automjete. Nga informacionet e para, raportohet për të plagosur dhe dëme të shumta materiale.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e lartë dhe parakalim i gabuar i furgonit.

Advertisements

Në vendngjarje ka mbërritur Policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button