Lajme

Aksident i rëndë në vend! Makina përfundon në kanal, dy të plagosur (FOTO)

Advertisements

Një tjetër aksident ka ndodhur në aksin Levan-Vlorë.

Një makinë ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar në kanal. Të plagosur kanë mbetur dy persona të cilët udhëtonin me të.

Ata janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Advertisements

Advertisements

Related Articles

Back to top button