Lajme

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Advertisements

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Uniformat blu bëjnë me dije se një 75 vjeçar është përplasur për vdekje nga shtetasi F.M 49 vjeç.

albsig

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit”, ku 75 vjeçari me ininciale H.R teksa ishte duke kaluar rrugën është përplasur nga 49 vjeçari i cili ishte duke drejtuar automjetin tim “Jeep”.

Fier:

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit” shtetasi F. M., 49 vjeç, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin H. R., 75 vjeç, banues në Cakran, Fier.

U shoqërua në Komisariat drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker