Lajme

Aksident në Pogradec, disa të plagosur, mes tyre edhe një fëmijë

Advertisements

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Zërvaskë në Pogradec.

Nga informacionet paraprake dyshohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Numri i të plagosurve nuk dihet ende, por burime për Abc bëjnë me dije se i dëmtuar ka mbetur edhe një fëmijë.

Advertisements

Në vendngjarje janë dy ambulanca dhe policia. /abcnews.al

Advertisements

Related Articles

Back to top button