Lajme

Aksident në Vlorë, makina përplas motorin

Advertisements
Advertisements

schedule08:18 – 31 Gusht, 2022

Pas aksidentit në Fier dhe në Tiranë, një tjetër aksident rrugor ka ndodhur sot në Shqipëri.

Këtë herë në lagjen “Partizani” në Vlorë.

Një makinë është përplasur me një motor, e për pasojë drejtuesi motorit ka përfunduar në spital, si pasojë e lëndimeve që ka marrë në trup.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit./abcnews.al/

Advertisements

Related Articles

Back to top button