Lajme

Aksidentohet 5-vjeçari në Maliq, niset me urgjencë drejt Tiranës

Advertisements

Një aksident ka ndodhur në fshatin Sovjan të Maliqit ku një 5-vjeçar është goditur aksidentalisht me biçikletë nga një tjetër i mitur.

Uniformat blu bëjnë me dije se 5 vjeçari teksa ishte duke luajtur është goditur aksidentalisht nga një i mitur tjetër me biçikletë.

albsig

Për pasojë 5-vjeçari ka marrë dëmtime në kokë dhe pas mjekimit të marrë në Spitalin e Korçës u transportua në Tiranë, për mjekim më të specializuar

Njoftimi i plotë:

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 29.08.2022, rreth orës 16:40, në Spitalin e Korçës, ka mbërritur për mjekim një i mitur 5-vjeçar, banues në fshatin Sovjan, Maliq, i cili duke luajtur në fshat, është goditur aksidentalisht nga një i mitur tjetër me biçikletë. Për pasojë 5-vjeçari ka marrë dëmtime në kokë dhe pas mjekimit të marrë në Spitalin e Korçës u transportua në Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button