Lajme

Aksidentohet familja në Bulqizë, makina përfundon në kanal, ja si paraqitet gjendja e tyre

Advertisements

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur Vajkal.

Një mjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar nëë një kanal. Mësohet se drejtuesi i automjetit po udhëtonte bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e tyre të mitur.

albsig
Advertisements

Të tre anëtarët e familjes kanë pësuar lëndime të lehta dhe janë dërguar në spitalin e Bulqizës.Ndërkohë policia ka nisur hetimet rreth shkaqeve të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button