HomeLajmeAltin Goxhaj: Askush nuk i do afganët sepse janë pedofilë, po i...

Altin Goxhaj: Askush nuk i do afganët sepse janë pedofilë, po i sjellin në Shqipëri

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka reaguar sërish në lidhje me ardhjen e afganëve në Shqipëri.

Përmes një postimi në Facebook, Goxhaj paraqet dia fakte të frikshme, ku shprehet se asnjë shtet i botës nuk i do afganët, pasi meshkujt atje kanë prirje pdeofilie.

Goxhaj thekson se afganët po sillen vetëm në ato territore ku ka influencë Sorosi, sepse në asnjë shtet tjetër të botës pedofilët nuk pranohen.

Ja pse askush nuk i do refugjatët afganë as në Amerikë, as në Europë, as në Greqi, as Kroaci, as Mal të Zi, as Serbi, dhe as në Turqi (ndryshe nga ata sirianë), dhe askund, por vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni (pra veç në troje ku ka shqiptarë) ku ka influencë Soros i pranuan”- shkruan ndër të tjera Goxhaj.

Must Read

spot_img