Ami dhe Ermali prindër për herë të tretë? (Foto)

0
121

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Çiltërsia e Amit dhe humori i Ermalit kanë bërë që ata të fitojnë simpatinë e ndjekësve.

Dashuria e çiftit është e hershme dhe ata janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joel dhe vajzës Sia.

Mirëpo, së fundmi një foto e cila po qarkullon me shpejtësi në rrjet ka ngritur dyshime se Ami dhe Ermali janë në pritje të bebes numër 3.

Siç shihet dhe në foto barku i Amit duke i paksa i rrumbullakosur dhe kaq ka mjaftuar që menjëherë ndjekësit dhe ne vetë të aludojmë se një fëmijë tjetër është duke ardhur.

Gjithsesi deri tani çifti nuk ka reaguar për këto “thashetheme” dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim një konfirmi apo jo prej të “zotëve të punës”.