HomeRozeAna Kallaku në ekran të ri televizion Ku do ta shohim tani...

Ana Kallaku në ekran të ri televizion Ku do ta shohim tani motrën e Bes Kallakut?

Motra e Bes Kallakut, Ana Kallaku e cila është me profesion gazetare, ka njoftuar përmes një postimi në rrjete sociale se nuk do ta shohim më në ekranin e Scan.

Ana shpehet mirënjohëse ndaj ekranit ku u rrit profesionalisht, por së shpejti do ta shohim në një tjetër logo, sërish si spikere për të përcjellë lajmet.

“Mirenjohese ndaj Rtv Scan, ku u rrita profesionalisht dhe kuptova sa e dua ekranin.

Se shpejti, ne nje tjeter logo, per te percjelle informacion, aktualitet, argetim dhe shume dashuri”-shkruan Ana Kallaku.

Must Read

spot_img