Andrra tregon me një foto të vetme a bëhet xheloze nëse Sinani shkon me shokët në det

0
68

Sinan Hoxha është shumë diskret për jetën e tij private, por falë Andrrës ngahera mësojmë më shumë për marrëdhënien e tyre.

Ja sot, Andrra ka treguar se ajo është pak xheloze teksa u kthente përgjigje fansave në Instagram.

“A je xheloze për Sinan?”-e pyet fansi. “Pakëëëz”-ia kthen Andrra duke postuar edhe një meme. Burri i thotë gruas së do të shkojë në plazh me shokë dhe ajo i shkruan një mesazh tejet të gjatë, që mesa duket Andrra e lidh me situatën e saj.

Një tjetër e pyet se cila këngë e Sinanit i pëlqen më shumë dhe Andrra përgjigjet: “Ta ka bo gruja 8 me 2”, duke postuar edhe një video ku Sinani i këndon.

Postimin ajo e mbyll me fjalë të ëmbla duke i thënë Sinanit: “Të duaaa”.