Antonela hap këmbët në bikini dhe dukët flakë

0
79

Antonela Berisha, tashmë po komentohet mjaftë shumë në mediat rozë.

Ajo me cdo postim të cilin e bënë po merr vëmendje të madhe, shkruan InfoKosova.

Duket se pushimet për të nuk kanë mbaruar ende.

Antonela së fundi ka publikuar një fotografi teksa shihet me bikini dhe këmbë të hapura e ku po dukët fjalë./InfoKosova/