Arian Çani dkur e puthte në buzë, por tani thotë që nuk e njeh më Bleona Qeretin

0
54

Arian Çani i ka habitur teleshikuesit që po ndiqnin “Zonë e lirë” mbrëmjen e sotme. Teksa të ftuar ishin Ermali e aktorët e serialit “H.O.T”, Ariani tregoi se Megi Pojani mungon në studio sepse ndodhet në Amerikë. Këtu Ermali e korrigjoi dhe i tha se ajo është në Greqi.

“Jo, jo është Bleona ajo që jeton në Amerikë”, i tha Ermali. “Kush është kjo?”, ia ktheu Çani dhe këmbënguli se nuk e njihte këngëtaren që disa herë e ka patur të ftuar në emision e ka bërë bujë me puthjen e famshme.

Biseda mes Ermalit dhe Çanit: Ermali: Jo, jo është Bleona ajo që jeton në Amerikë Çani: Kush është kjo? Ermali: Bleona Qerreti Çani: S’e njoh! Ermali: Bleona Qerreti o plak, Los Angeles, shih si bën Çani: Jo nuk e njoh vërtet Ermali: Si nuk e njeh Bleona Qerretin Çani: Jo unë Megi Pojanin njoh vetëm Ermali: Ok…