HomeRozeArjan Konomi në lot, mikja e tij e shtrenjtë dha frymën e...

Arjan Konomi në lot, mikja e tij e shtrenjtë dha frymën e fundit

Lajmi për artisten Huyeda El Said, e cila u nda nga jeta sot ka tronditur të gjithë.

Personazhe të njohur kanë reaguar pas lajmit të hidhur e një prej tyre është edhe ish-I fejuari i saj opinionisti Arjan Konomi, i cili ka prekur me dedikimin e tij.

Konomi ka ndarë një foto me Huyeda dhe krahas saj ka shkruar se bashkë do të takohen në qiell për të kujtuar se sa bukur kanë kaluar së bashku.

“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënfe plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë!

Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar”, shkruan Konomi.

Must Read

spot_img