Lajme

Atentat në Vlorë, dyshohet për viktima

Advertisements

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Panaja në Vlorë.

Sipas news 24 dyshohet për v iktima.

Mësohet se është qëlluar me a rmë drejt një automjeti në lëvizje.

Advertisements

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e atentatit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button