Lajme

Avioni gjigand pak centimetra larg kokës së turistëve/ Momenti i pabesueshëm në ishullin grek (Foto+Video)

Advertisements

Një moment sa i frikshëm, aq dhe i pabesueshëm, por që do mbahet mend gjatë nga turistët në ishullin grek.

Një avion pasagjerësh i Wizz Air kaloi pak metra mbi kokat e turistëve teksa po ulej.

Sipas njerëzve kjo ishte zbritja më e ulët e bërë ndonjëherë në aeroport.

Pamjet dramatike të uljes u ngarkuan në rrjet javën e kaluar nga një entuziast i avionëve, i cili ishte pozicionuar për të parë avionët duke u ulur në ishullin Skiathos të Greqisë.

Advertisements

Aeroporti i ishullit, i ndërtuar vetëm disa metra larg detit, është bërë një tërheqje për turistët që kërkojnë emocione që kërkojnë të kapin ulje spektakolare.

Advertisements

Related Articles

Back to top button