HomeRozeBanorët e “BB VIP” e ‘djegin’ atmosferën në shtëpinë e famshme- “vajzë...

Banorët e “BB VIP” e ‘djegin’ atmosferën në shtëpinë e famshme- “vajzë Kosove lozonjare”

“Vajzë Kosove lozonjare”, banorët e “BB VIP” e ‘djegin’ atmosferën në shtëpinë e famshme.

Banorët e “Big Brother VIP” kanë improvizuar një dasëm, ku brenda shtëpisë është i ftuar edhe këngëtari Bujar Qamili.

Banorët po vazhdojnë të kërcejnë brenda shtëpisë së famshme derisa këngëtari Bujar Qamili dhe Sabiani që i asiston po këndojnë këngë të vjetra qytetare, shkruan Reporteri.net

Nusja e kësaj dasme është modelja Beniada.

Must Read

spot_img