HomeLajme‘Bëni sa më shumë s**s me gratë sepse…’, psikologia reagon shumë ashpër...

‘Bëni sa më shumë s**s me gratë sepse…’, psikologia reagon shumë ashpër ndaj hoxhës Fadil

Fadil Musliu, është një Hoxhë nga Kosova, i cili ka këshilluar burrat që të bëjnë sa më shumë s**s me gratë, sepse do të fitojnë shumë sevape.

Deklarata e tij ka ngjallur menjëherë reagime të shumta në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Kjo deklaratë e imamit u diskutua nga ish-konkurrentja e “Përputhen”, psikologia Ina Kollçaku.

Kjo e fundit e nisi fjalën e saj duke thënë se i respekton të gjitha fetë, por herë pas here ka pasur debate me hoxhë dhe pastorë për mënyrën se si trajtojnë gjininë femërore.

“Mënyra se si e trajtojn femrën sek*ualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë org*zëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë org*zëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, tha Ina.

Must Read

spot_img