Bes Kallaku i ka parë këto? Xhensila pozon para pasqyrës kështu dhe i duken sa shumë….

0
79

Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja e njohur ndan me ndjekësit e shumtë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo komentohet shpesh për ëmbëlsinë që e karakterizon, si dhe për linjat trupore. Xhensila ka treguar herë pas here se i kushton shumë rëndësi stërvitjes dhe rezultati është më se i dukshëm.

Së fundmi, Myrtezaj zgjodhi të ndajë një video me ndjekësit në Instagram te realizuar në palestër. Ajo u shfaq duke pozuar para pasqyrës, teksa ajo që bie në sy janë pikërisht të pasmet e formësuara.

Ajo ishte veshur sport, ndërsa flokët i kishte kapur bisht e teksa kthehej në anë, në sy binin edhe muskujt e tonifikuar të barkut.