Lajme

“Betejë e ashpër”/ Artan Hoxha publikon videon dhe jep mesazhin e koduar

Advertisements

Gazetari Artan Hoxha ka treguar ditët e fundit përmes postimeve në rrjetet sociale se është me pushime në jug të Shqipërisë.

Mirëpo edhe pse me pushime, Hoxha nuk i lë ‘thumbat’ për politikën shqiptare dhe atë që ndodh çdo ditë në vendin tonë.

Advertisements

“Beteja per cdo pellembe territor dhe per çdo kokerr miser, zhvillohet e ashper cep me cep te atdheut”, shkruan Hoxha teksa ka publikuar një video nga bregdeti.

Advertisements

Related Articles

Back to top button