Big Show thumbon keq Albi Nakon: E la gruaja, nuk ka akoma fëmijë. Nuk e ka idenë ç’do të thotë të jesh prind

0
93

Disa ditë më parë koreografi Albi Nako, në emisionin “Të ka mami yll”, ka bullizuar një vajzë të vogël për shkak të peshës së saj, duke i thënë me ironi nëse i pëlqen më shumë të hajë apo të kërcejë.

Këtë e ka komentuar dhe Big Show, në emisionin ‘Ekspuls’ , me moderatorin Ronaldo Sharka, ku dhe nuk i ka kursyer ‘thumbat’ ndaj Nakos.

Shoë është shprehur se një person që është vetëm dhe nuk e ka idenë e të qenurit pind do të bullizojë.

“Shumë bullizëm i hapur. Nuk ivë edhe shumë faj atij juristit se ai është mosha e plakut tim dhe akoma nuk e ka idenë e të qenurit prind dhe nuk ka fëmijë. Edhe gruaja më duket e ka lënë dhe nuk ka fëmijë, dhe një njeri që është vetëm, dhe nuk e ka idenë e të qenurit prind normal që do bullizojë. “- shprehet ai.