Roze

Bora Zemani bëri lëmsh rrjetin, kush është këngëtari që ndodhej pranë moderatores që të gjithë e ngatërruan me Donaldin (FOTO)

Advertisements

U desh ‘Sunny Hill Festival’ që Bora Zemani dhe Donald Veshaj të ‘konfirmonin’ rikthimin e tyre.

Advertisements

Shfaqja e tyre në një event të tillë publik krah njëri-tjetrit mund të merret si një shenjë që ato kanë vendosur që të mos fshihen më nga syri i publikut.

Ishte Semi Jaupaj ajo që postoi foton që trazoi rrjetin ku duken të tre se bashku krahë njëri-tjetrit.

“Shokë përgjithmonë”– shkroi këngëtarja krahas postimit.

Bora ka publikuar së fundmi një foto-album përgjatë mbrëmjes së Sunny Hill ku shfaqet pranë miqve të saj dhe në mes të tyre gjendet dhe këngëtari Sardi Strugaj të cilin të gjithë e ngatërruan me Donaldin. Kjo mund të vihet re nga tatuazhet që këngëtari ka në dorë… ato nuk janë të njëjta si të aktorit.

Advertisements

Në foton e publikuar këngëtari shihet pranë moderatores dhe pse fotoja nuk është e qartë pasi Sardit i duket vetëm një pjesë e fytyrës së tij, artisti ka një ngjashmëri të madhe me aktorin e humorit.

Advertisements

“Qiqra në hell”- shkroi moderatorja kahas fotove. Sakaq ndjekësit kanë ‘shpërthyer’ në reagime nga më të shumtit në sektorin e komenteve, ku disa kanë mbajtur anën e Beatrix ndërsa të tjerë mezi prisnin rikthimin e çiftit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button