ADS
HomeLajme”Burrat a të kanë kërkuar gjë për në krevat?” Gazetari vë në...

”Burrat a të kanë kërkuar gjë për në krevat?” Gazetari vë në siklet Sazan Gurin me pyetjen, ai…

Ka nisur sezoni i dytë i “EXPULS” nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora të shtunën mbrëma.

Në pjesën e parë të programit, për të diskutuar për temën “Prindi 1,2 apo 0” ka qenë ambientalisti Sazan Guri, Erion Zeqiraj dhe Isa Myzyraj.

Në fund të debatit, moderatori Ronaldo Sharka vendos paksa në siklet Sazan Gurin duke e pyetur nëse e kanë nga cmuar ndonjëherë meshkujt, ndiqni videon për të parë reagimin:

Must Read