Kuriozitete

Provojeni që tani, kjo është mënyra më e thjeshtë për të pastruar dhe kthyer shkëlqimin bizhuterive të floririt

Nëse në dorën tuaj të majtë gjendet një unazë floriri të cilën e mbani në gisht prej më shumë se…

Read More »

Bleu shtëpinë për 1 euro në Itali, ja arsyeja pse e shiti vetëm pak kohë më pas

Njoftimet se Italia po shet shtëpi me nga 1 euro tërhoqën vëmendjen e të gjithëve. Dhe nuk ishin të pakët…

Read More »

Çfarë duhet të bëni në muajin e fundit të këtij viti, që Viti i Ri t’ju gjejë pa stres dhe të përgatitur

Tashmë ka filluar numërimi mbrapsht deri në përfundim të vitit 2022, kanë mbetur edhe pak ditë. Fillimi i dhjetorit mund…

Read More »

5 arsyet pse nuk duhet ta anashkaloni kurrë gjumin e drekës

Studimet thonë se gjumi i drekës i bën mirë organizmit. Sipas ekspertëve, të cilëve u referohet AgroWeb.org gjumi i drekës…

Read More »

Ky është vendi ku gratë jetojnë më mirë në botë, ndihen të sigurta dhe kanë më shumë të drejta

Norvegjia ka kryesuar listën si vendi më i mirë për gratë për të jetuar, e ndjekur nga Finlanda, Islanda dhe…

Read More »

Test psikologjik / Imazhi i parë që dalloni në këtë foto zbulon pikën tuaj më të fortë

Shumë shpesh, njerëzit priren të përqendrohen në të metat e tyre sesa në pikat e tyre të forta. Madje ndodh…

Read More »

E keni blerë që tani? Ja çfarë duhet të bëni që lulja e Krishtlindjes të rezistojë deri në fund të muajit

Drita vezulluese, topa dhe shirita shumëngjyrësh që zbukurojnë jo vetëm bredhin, por edhe çdo kënd të shtëpisë, kjo është atmosfera…

Read More »

Keni blerë pemë natyrale për Krishtlindje? Ja si ta bëni të qëndrojë më gjatë

Nëse keni prerë vetë një bredh ose keni blerë një pemë Krishtlindjesh natyrale, me siguri doni që ta bëni të…

Read More »

Cila nga femrat në foto ju duket më e moshuara? Ja ç’tregon përgjigjia që jepni për karakterin tuaj

Në foto shihen katër gra, por tregohet asnjë element që e bën të dukshme moshën e tyre, ndaj përgjigjia e secilit prej tyre do të varet…

Read More »

5 ndryshime mes grave dhe burrave që duken të çuditshme, por e kanë një shpjegim

Diferencat midis burrave dhe grave? Mund të mendoni se gjatë jetës jeni hasur me të gjitha ndryshimet e mundshme, por…

Read More »
Back to top button