Roze

Bora Zemanit nuk i ndahet shpirti nga ‘dashuria e vjetër’, ja mesazhi i fortë që jep moderatorja

Moderatorja e njohur, Bora Zemani tashmë do të rikthehet si prezantuese në Për’Puthen. Vetë, ajo ka publikuar disa foto në…

Read More »

Dua Lipa flet si asnjëherë më parë dhe ‘trondit’ me rrëfimin: Vuaj nga sindroma e…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa vuan nga sindroma e mashtrimit, e njohur ndryshe si sindroma e mungesës së…

Read More »

Pas të atit dhe e bija! Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania (FOTO)

Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania. Pak kohë më parë Kryefjala.com…

Read More »

“Kam harruar ndjesinë e të bërit s*ks”/ Nga “hakmarrja” e partnerit pas ndarjes me sherr, tek lidhja e re e Bojken Lakos, rrëfehet pa dorashka Semi Jaupaj

Këngëtarja Semi Jaupaj është single pas ndarjes nga Ron Zaiti, romancë për të cilën u përfol shumë në mediat rozë,…

Read More »

Nga mike në ‘rivale’, Luana Vjollca lë pa fjalë me veprimin e saj për Bora Zemanin

Bora Zemanin dhe Luana Vjollcën, përpos profesionit i bashkon edhe një miqësi e dikurshme. Miqësia e moderatoreve ka nisur pikërisht…

Read More »

Këngëtarja shqiptare “e fiksuar” për të nxjerrë gjoksin, pas klipit “zhvishet” edhe në skenë (FOTO)

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as…

Read More »

Po rikthehet “Njerëz dhe fate”? Arben Derhemi ndan foton me Erën dhe dajën: Përgatitjet vazhdojnë

Pak javë pasi publikoi një foto me Robert Ndrenikën përmes së cilës shprehej se po rikthehej seriali “Njerëz dhe Fate”,…

Read More »

Ndërron jetë në moshën 34-vjeçare aktori i famshëm

Aktori i Broadway, Quentin Oliver Lee ka ndërruar jetë para kohe, në moshën 34 vjeçare. Gruaja e tij, Angie Lee…

Read More »

Bora Zemani jep lajmin që e prisnin të gjithë, zbardhet vendimi i moderatores

Nëse me Borën jeni mësuar të takoheni vetëm të premten në mbrëmje, tani do ta shihni atë çdo ditë në…

Read More »

Klaudia Pepa vijon të bëjë krenarë shqiptarët, nderohet me çmimin e rëndësishëm në kinematografi

Balerina shqiptare e cila po na bën krenarë në Itali, Klaudia Pepa, së fundmi është nderuar me çmimin e rëndësishëm.…

Read More »
Back to top button