Sport

🔴LIVE: Portugali – Zvicër

Portugali – ZvicĂ«r Ă«shtĂ« ndeshja e fundit e fazĂ«s sĂ« 1/8-ve tĂ« finales nĂ« KupĂ«n e BotĂ«s, teska do tĂ«…

Read More »

Inter-i synon transferimin e mbrojtësit të Leicester-it

Situata nĂ« repartin e mbrojtjes te klubi i Inter-it nuk Ă«shtĂ« aspak mirĂ«, pasi qĂ« e ardhmja e Milan Skriniar…

Read More »

Formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Zvicër, e nisin nga fillimi Xhaka e Shaqiri, Ronaldo në bankën rezervë

Portugali – ZvicĂ«r Ă«shtĂ« ndeshja e fundit e fazĂ«s sĂ« 1/8-ve tĂ« finales nĂ« KupĂ«n e BotĂ«s, teska do tĂ«…

Read More »

AdiĂłs nga Maroku

Maroku Ă«shtĂ« befasia e fazĂ«s sĂ« 1/8-ve tĂ« finales sĂ« KupĂ«s sĂ« BotĂ«s, teksa e ka eliminuar SpanjĂ«n pas ekzekutimit…

Read More »

Gabriel Jesus do t’i nënshtrohet operacionit në gju, mungon tre muaj

Arsenal-i do tĂ« duhet tĂ« pĂ«rballet pa sulmuesin e tyre pĂ«r disa muaj pasi Ă«shtĂ« zbuluar se Gabriel Jesus duhet…

Read More »

Marok – Spanjë, përfundon pa gola, ndeshja shkon drejt vazhdimeve

Pjesa e parĂ« nisi me njĂ« ritĂ«m tĂ« lartĂ« nga dyja ekipet, tĂ« cilat treguan lojĂ« tĂ« hapur. Rasti i…

Read More »

Marcelo Brozovic thyen rekordin në Kupën e Botës

Marcelo Brozovic zotĂ«ronte njĂ« rekord tĂ« KupĂ«s sĂ« BotĂ«s duke shkuar nĂ« turneun e kĂ«tij viti dhe mesfushori kroat e…

Read More »

🔴LIVE: Marok – Spanjë

Ndeshja e parĂ« e ditĂ«s nĂ« KupĂ«n e BotĂ«s 2022 do tĂ« jetĂ« ajo mes Marokut dhe SpanjĂ«s. Takimi do…

Read More »

Ish-lojtari i Juventus-it dënohet me 6 vjet për sulm seksual

Ish-lojtari i Juventus-it dhe aktualisht te Genoa, Manolo Portanova, u dĂ«nua me 6 vjet nga gjykata e SienĂ«s pĂ«r sulm…

Read More »

Milan gati të përmbush kërkesën ekonomike të Leao-s

DrejtorĂ«t e Milan-iy vazhdojnĂ« punĂ«n pĂ«r planifikimin e negociatave pĂ«r rinovimin e kontratĂ«s me rrethin e Rafael Leao-s, pasi ai…

Read More »
Back to top button