Çfarë do të donte të ndryshonte në trupin e saj? Armina Mevlani nuk e mban më ‘sekret’, tregon hallin e madh që e ka zënë

0
150

Armina Mevlani është një ndër blogeret shqiptare më të gatshme për t’iu përgjigjur pyetje të gazetarëve apo të ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Sëfundmi në rubrikën pyetje-përgjigje në Instagram, Armina ka shuar kuriozitetin e ndjekësve të saj për detaje nga jeta e saj private.

Blogerja tregoi lidhur me një hall “të madh” i cili e pengon atë në përditshmëri, gjoksi.

Armina tha se nëse do të kishte mundësi të ndryshonte diçka te vetme në trupin e saj ajo do të ishte ‘mjekra e dyfishtë’ siç e quan ajo dhe gjoksi, të cilin do të dëshironte ta kishte më të vogël pasi i dhëmb shpina prej tij.

Njëri prej ndjekësve e pyet: E dimë qe e do veten siç je (e bukur), por çfarë është e vetmja gjë që do doje të mos e kishe ose do doje ta ndryshoj

Përgjigja e Arminës: Do doja mos kisha mjekër të dyfishtë dhe të kisha gjoks pak më të vogël, sepse shpina më dhemb shumë, po më vr et.