HomeLajmeÇfarë ka ndodhur më pamjen e saj? Ndryshimi drastik i Monika Kryemadhit...

Çfarë ka ndodhur më pamjen e saj? Ndryshimi drastik i Monika Kryemadhit (FOTOT)

Ndër vite kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka kushtuar vëmendje pamjes së saj të jashtë.

Nga ndryshimi i modelit dhe ngjyrës së flokëve, humbja në peshë, pisa ndryshime në fytyrë, e kanë bërë atë vitet e fundit të duket mjaft ndryshe nga fillimi i saj në politik.

Por duket se Kryemadhi nuk ka ndërmend të ndalet, pasi së fundmi ka ndryshuar sërish modelin e flokëve, duke i prerë edhe më shkurt.

Në fotot e mëposhtme, shihet se ajo ka humbur sërish peshë, duke i dhënë vetes së saj një pamje më të mirë. Ndoshta në politikë nuk “po ia qëllon” edhe aq, por në pamje duket se ka gjetur “çelësin”.

Must Read

spot_img