Roze

“Çfarë ke bërë ti për të qenë Alfa?”/ Arjola Demiri humb durimin dhe i kthehet keq ndjekësve (FOTO)

Advertisements

Arjola Demiri, nënë e tre fëmijëve me të atin e të cilëve është divorcuar vite më parë. Vajzë në karriere, aktore dhe së fundmi ish-banore e “Big Brother VIP”.

Aktorja e ka quajtur gjithmonë veten “Alfa” dhe ky ka qenë edhe përshkrimi i videos së fundit që ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

Por ndjekësit nuk e kanë pritur mirë dhe kanë qenë disa prej tyre të cilët e kanë pyetur se çfarë ka bërë ajo për të mbajtur këtë titull.

“Çfarë ke bërë ti për të qenë

Arjola duket se i ka humbur durimi dhe nuk i ka përtuar një përgjigje.

Advertisements

“As nuk ja ke idenë (ujk) Mos bëj pyetje”. Ndërsa një ndjekëse tjetër aktorja i thotë se është numri i fundit i ndjekësve të saj, duke e ironizuar.

Advertisements

Related Articles

Back to top button