Lajme

Çfarë ndodhi? Autostrada Tiranë-Durrës mbushet gjithë grurë, krijohet trafik i rënduar(Detaje)

Advertisements

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Tiranë Durrës.

Një trajler është përfshirë në aksident dhe gjithë gruri që ishte ngarkuar në të është shpërndarë në autostradë .

Advertisements

Ndërkohë që po për shkak të aksidentit, trafik i rënduar është shkaktuar në aksion Tiranë-Durrës, më konkretisht në hyrje të Kasharit, ku edhe ndodhi aksidenti.

Advertisements

Related Articles

Back to top button