Lajme

Çfarë po paralajmëron Ilir Meta? Ish presidenti publikon foton dhe del me thirrjen e fortë

Advertisements

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar sot një foto të Tiranës, me ndryshimet që kanë ndodhur në vitin 1980 dhe në vitin 2021.

Advertisements

Në këtë foto të postuar në rrjete sociale shihet qartë ndryshimi që ka ndodhur me kryeqytetin përgjatë këtyre viteve ndërsa ai patalajmëron se është koha për tu zgjuar.

Advertisements

“Koha për t’u zgjuar që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!”, shkruan Meta.

Advertisements

Advertisements

Related Articles

Back to top button