Lajme

‘Çmendet’ moti në mes të gushtit. E pazakontë çfarë po ndodh në rrugët e Tiranës. Përmbyten disa lagje (VIDEO)

Advertisements

Paraditja e sotme u shoqërua me reshje shiu të rrëmbyeshme në kryeqytet duke sjellë përmbytje në disa zona.

Në VIDEO duket se uji ka prekur disa blloqe pallatesh, ndërsa njerëzit dhe makinat e kanë të vështirë të lëvizin lirshëm.

Gjatë ditës së sotme do të ketë reshje intesive shiu në të gjithë vendin

Advertisements

op

Advertisements

Related Articles

Back to top button