HomeRozeÇmimi në Big Brother VIP do të jetë 100 mijë euro

Çmimi në Big Brother VIP do të jetë 100 mijë euro

Së shpejti nis “Big Brother VIP”.

Këtë e ka bërë të ditur, prezantuesja historike e këtij formati, Arbana Osmani.

Ajo njoftoi përmes një postimi se do të rikthehet në këtë program i cili nis në muajin tetor dhe çmimi i madh do të jetë 100 mijë euro, njofton Klankosova.tv.

Must Read

spot_img