HomeLajmeCovidi e la me pasoja, 42-vjeçari nga Pogradeci kryen aktin ekstrem ndaj...

Covidi e la me pasoja, 42-vjeçari nga Pogradeci kryen aktin ekstrem ndaj vetes

Një 42 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Dunicë, Njësia Administrative Trebinjë, Pogradec.

Sipas informacioneve, 42 vjeçari Kledjan Çollaku po përballej me një situatë të rënduar psikologjike pasi kishte kaluar Covidin më shumë se 2 javë më parë.

Njerëz që e njihnin konfirmuan se atij i ishte fiksuar në kokë se do v d is te nga ajo që kaloi dhe duket se rëndesa psikologjike e ka çuar në ve të varj e.

Mësohet se ata nuk kishin probleme ekonomike apo të tjera që mund ta çonin 42 vjeçarin, babain e një fëmije të vogël në aktin fatal.

Must Read

spot_img