HomeLajmeÇudira në Tiranë! Nusja i shkul flokët dhe rreh vjehrrën në mes...

Çudira në Tiranë! Nusja i shkul flokët dhe rreh vjehrrën në mes të sheshit “Skënderbej”

Skenat e dhunës në vendin tonë sa vijnë e shtohen dhe këto ndodhin në çdo moment të ditës apo natës.

Në një video të mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA, një grua shfaqet duke dhunuar një grua tjetër.

Sipas burimeve tona, në këtë video nusja rreh vjehrrën në mes të Tiranës në sheshin “Skënderbej” në një orë ku sheshi ishte i mbushur plot me njerëz.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat është regjistruar kjo video dhe as dy zonjat e përfshira, por vlen të thuhet se një skenë e tillë nuk është aspak normale.

Must Read

spot_img