Lajme

Detaje të rënda nga të shtënat me armë në Tiranë, dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën

Advertisements

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Tiranë, ndërsa dyshohet për dy viktima. .

Gazetarja Xhensila Kodra bën me dije se dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e “Myslym Shyrit” në kryeqytet.

Advertisements

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Advertisements

Related Articles

Back to top button