Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar të baladave, humb njeriun e shtrenjtë

0
74

Këngëtari i njohur, Shkumbin Ismaili, sot ka humbur një person të dashur.

Gjyshi i tij ka ndërruar jetë dhe lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instastory.

“Prehu në paqe gjysh”, ka shkruar Shkumbini, krahas fotos në studio bashkë me gjyshin e tij.

Theksojmë se këngëtari shquhet për vokalin e tij dhe preferohet shumë për muzikën e tij.