“Djali im i vogël u kënaq pafund”, Klea Huta ndan pamjet e bukura me të birin nga mrekullia e Shqipërisë

0
67

Në qershor të vitit të shkuar, moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Krid. Që nga ai moment, Klea nuk ndalet së postuari momente me të birin në rrjetet sociale.

Së fundmi, Klea ka zgjedhur të vizitojë Veriun e Shqipërisë dhe padyshim nuk kishte si të mungonte i biri. Ajo ka ndarë në Instagram disa pamje nga Thethi, teksa shkruan: “Djali im i vogël u kenaq pafund. Kjo është lumturia ime nëse më pyet ndonjëherë”.