HomeRoze“Do e kishte ndritur” Çfarë ndodhi mes Antonelës së Përputhen dhe Stresit?

“Do e kishte ndritur” Çfarë ndodhi mes Antonelës së Përputhen dhe Stresit?

Vajzat e emisionit “E Diell” nuk kishin si të mos provokonin me pyetje reperin shqiptar Stresi këtë të diel, ndërsa ishte i ftuar.

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha e pyeti nëse do të kishte më shumë sukses kënga “Lambo” e tij nëse ajo do të ishte në videoklip.

“A do kishte më shumë sukses nëse do të isha në videoklipin tënd?”, e pyeti Antonela.

‘S’do e kishe keq, do e kishe ndrit“, tha Stresi, në studio. / Top Channel

Must Read

spot_img