Lajme

Do habiteni, ja ku i mban paratë Ledri Vula

Advertisements

Reperi Ledri Vula po e shijon suksesin me projekte muzikore dhe me performanca në vende edhe jashtë vendit.

Artisti poston edhe imazhe të ndryshme në Instagram ku mbanë aktivë fansat e tij.

Vula së fundi në këngën “Uma Love”, më bashkëpunim me Lumi B dhe Nuki, kanë sjellë një videoklip mjaftë interesant dhe atraktiv.

Advertisements

Artisti është shfaqur në një moment duke e hapur lavatriçen ku brenda saj po fuste para.

Advertisements

Related Articles

Back to top button