Lajme

Dy gratë shqiptare gati sa nuk vriten për një burrë, njëra përfundon në spital e tjetra në burg (FOTO)

Advertisements

Mediet greke kanë dhënë detaje të reja në lidhje me përleshjen midis dy grave në Selanik të Greqisë.

Mësohet se dy gratë e përfshira në konflikt janë me origjinë shqiptare, shkruan protothema.gr.

Ndërsa është publikuar fotoja e 27-vjeçares që goditi me thikë bashkëkombësen e saj, pasi sipas saj ajo frekuentohej me bashkëshortin e saj.

Advertisements

Aktualisht e lënduara e cila ka marrë dy goditje në bark dhe një në krah, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autorja pritet të dalë para drejtësisë greke për tu gjykuar.

Advertisements

Related Articles

Back to top button