Lajme

Dy të vdekur në Tiranë, detajet e reja nga vrasja: Shkak konfliktet familjare, autori në arrati

Advertisements
Advertisements

schedule17:27 – 30 Gusht, 2022

Krimi tronditi sërish vendin, këtë herë kryeqytetin. Burrë e grua kanë mbetur të vrarë pasditen e sotme si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Gazetarja Xhensila Kora raporton se dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur si pasojë e një konflikti familjar.

Vijon…

Advertisements

Related Articles

Back to top button